Gabinety

Protea AntiAging Sp. z o.o.  działa na rynku polskim jako wyłączny dystrybutor marek Environ, Jane Iredale, Elim oraz Advanced Nutrition Programme. Naszym priorytetem jest  dostarczanie polskim odbiorcom najwyższej jakości produktów gwarantujących efekty poprawy wyglądu skóry oraz zapewnienie najlepszego poziomu obsługi Klienta.

W tym celu stworzyliśmy ogólnopolską sieć autoryzowanych punktów sprzedaży oferowanych przez nas kosmeceutyków Environ, eko makijaż mineralny jane iredale oraz Elim. Wyłącznie sprzedawcy znajdujący się na tej liście należą do naszej sieci autoryzowanych punktów sprzedaży w Polsce. Zachęcamy do zakupu produktów od tych sprzedawców.

 Korzystanie z usług autoryzowanych punktów sprzedaży jest gwarancją, że:

  • produkt jest oryginalny, pochodzi z oficjalnej sieci dystrybucji i jest zgodny z wymogami technicznymi obowiązującymi w Polsce;
  • znajdziecie tam Państwo najszerszą ofertę naszych produktów oraz zabiegów profesjonalnych;
  • autoryzowany gabinet lub zaufany sklep internetowy zobowiązał się do zachowania najwyższych standardów usług, wymaganych przez Protea AntiAging.

Environ™ "Professional Premium"
Gabinet oferujący pełną gamę zabiegów profesjonalnych na twarz i ciało z zastosowaniem maszyny Professional Ionzyme DF® lub wałka do mikronakłuwania Roll-CIT®, posiadający szeroką ofertę kosmeceutyków Environ będących przedłużeniem kuracji profesjonalnych, do stosowania w pielęgnacji domowej.

Jane Iredale™ "Professional Premium"
Gabinet oferujący makijaż pozabiegowy kosmetykami eko mineralnymi jane iredale™, makijaże okolicznościowe oraz szeroki asortyment produktów eko mineralnych jane iredale™ w sprzedaży detalicznej.

ELIM™ "Professional Premium"
Gabinet oferujący gamę zabiegów profesjonalnych na stopy lub ręce oraz posiadający szeroką ofertę kosmeceutyków ELIM będących przedłużeniem kuracji profesjonalnych, do stosowania w pielęgnacji domowej.

Sprawdź TUTAJ listę autoryzowanych gabinetów.